Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Siemens Servisi

Çözüm Odaklı Bir Satış Sonrası Desteği ile Siemens Kalitesinin Tadını Çıkarın!

Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız tüm Siemens ürünleri; montajdan bakıma, onarımdan yedek parça teminine kadar güvencemiz altında!

Bozulan ya da performansı beklentilerinizi karşılamayan Siemens ürünleri için Siemens teknik servisi olarak İstanbul geneli servis ağımız, 75 araçlık geniş filomuz, alanında uzman teknisyenlerimizle birlikte bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Orijinal yedek parça garantisiyle Siemens ürünlerinizin tamirini sorunsuz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyor, ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz.

Gürbüz Grup ayrıcalığıyla satış sonrası hizmetlerimizden yararlanın; Siemens ev teknolojileriniz uzun yıllar güvenle çalışsın…

Siemens servis hizmetlerimiz kapsamında onarımını veya değişimini gerçekleştirdiğimiz parçalar için kullanım garantisi veriyoruz!

siemens servisi

Ürünlerinizin İlk Günkü Performansını Koruması İçin Montaj, Bakım ve Onarım Hizmetlerimizden Yararlanın! - Siemens Servis

Siemens kalitesinden kesintisiz bir şekilde yararlanmaya devam edebilmeniz, ürünlerimizi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilmeniz için 40 yıllık deneyimimizi uzman servis ekibimizle bir araya getirerek İstanbul’un her yerinde Siemens teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

siemens servisi servisler

Uzman Teknisyenler

Alanında deneyimli ve uzman teknisyenlerimizle Siemens servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor, profesyonel destek sunuyoruz.

Profesyonel Ekip »
siemens servisleri istanbul

İstanbul Geneli Hizmet

İstanbul’da 8 servis noktası ve 75 araçlık filomuzla Siemens ürünleri için montaj, bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

Geniş Servis Ağı »
siemens servis istanbul

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Aynı gün servis desteğiyle Siemens servis talebinize hemen yanıt veriyor, sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenli Onarım »

Uzman Olmayan Servislerden Hizmet Almayın!

Güvenilir olmayan firmalardan, Siemens servis hizmeti talep ederek mağdur olmayın, deneyimsiz satış ve servis noktalarının vaktinizi boş yere harcamalarına izin vermeyin!

Servis Noktalarımız – Size En Yakın Servisimizden Destek İsteyin!

Alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle 8 servis noktasından İstanbul’un tamamına hizmet sunuyoruz. Evinize en yakın servis noktalarını öğrenebilir, çağrı merkezimiz üzerinden Siemens servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz!

Siemens Servis Desteği ile Ürünlerinizin Ömrünü Uzatın!

siemens beyaz eşya servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Arızaların, performans kayıplarının günlük yaşamınızı etkilememesi için Siemens beyaz eşya servisi olarak sizlere pratik çözümler sunuyoruz!

Siemens servis güvencesiyle Siemens buzdolaplarınız, derin dondurucularınız, çamaşır makineleriniz, kurutma makineleriniz, bulaşık makineleriniz, fırınlarınız ve ocaklarınız için montaj, bakım ve onarım desteği sağlıyor, ürününüzün ilk günkü performansına kavuşması için aksaklık gösteren parçasının tamirini gerçekleştiriyor veya yenisiyle değiştiriyoruz.

Uzman teknik ekibimiz, geniş araç filomuz ve İstanbul’un farklı bölgelerinde Siemens teknik servis noktalarımızla sorununuza anında müdahale ediyoruz!

Siemens Ankastre Servisi

Yaşam ve çalışma alanlarınızla en uyumlu Siemens ürünlerini seçebilmeniz ve hatasız kurulumla kullanmaya başlamanız için satış esnasında ve sonrasında yanınızdayız!

Siemens ankastre fırın, ocak, mikrodalga, davlumbaz, aspiratör, bulaşık makinesi, soğutucu, derin dondurucu, sıcak tutma çekmecesi ve diğer tüm ürünlerimizin performansını olumsuz etkileyecek tüm faktörlerden uzak şekilde konumlandırılması için keşif ve montaj hizmeti vererek ürünü çalışır halde teslim ediyoruz!

Gelecekte karşılaşabileceğiniz olası arızalarda yerinde onarım çözümleri sunuyor, bu mümkün olmadığında Siemens ankastre servisi olarak ürünün demontaj ve yeniden kurulumunu üstleniyoruz.

siemens ankastre servisi
siemens klima servisi

Siemens Klima Servisi

Her mevsim kusursuz bir iklimlendirme ile ev ve iş yerlerinizin yüksek bir konfor standardı yakalamasını istemez misiniz?

Gürbüz Grup mağazalarından Siemens klima siparişinizi oluşturmanızın ardından Siemens klima servis ekibimizle birlikte mekanlarınızı ziyaret ederek kurulumunu güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor, periyodik bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza aynı gün geri dönüş sağlayarak kesintisiz bir konfor güvencesi veriyoruz.

Sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım için Siemens klima servis desteğimizden yararlanın, klimanızı güvenilmez ve yetkisi olmayan kurumlara emanet etmeyin!

Siemens Küçük Ev Aletleri Servisi

Ev işlerinizin süper kahramanlarından bozuldu diye düşünerek vazgeçmeyin, Siemens küçük ev aletleri servisi ile çok daha düşük maliyetlere yeni gibi olmalarını sağlayın!

Günlük yaşamı kolaylaştıran Siemens elektrikli süpürgeler, şarjlı süpürgeler, kahve makineleri, su ısıtıcıları ve termosifonlar için Siemens servis hizmetleri kapsamında bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanın, yenisini alarak ekstra masraflar yapmak yerine ürününüzün performansını arttırın!

Siemens servis olarak Gürbüz Grup güvenilirliği ile tüm Siemens ürünlerinde sizlere kapsamlı bir hizmet sunuyor, memnuniyetinizin önüne hiçbir şeyin geçmediğinden emin oluyoruz!

siemens küçük ev aletleri servisi
siemens servis fiyatları

Periyodik Bakımlara Özel İndirimler!

Kesintisiz Siemens Kalitesi İçin Bakım Fırsatlarımız Hakkında Bilgi Edinin!

Bilgi Al

Siemens Montaj, Bakım, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri ile Ev Eşyalarınız Emin Ellerde! Gürbüz Grup Deneyiminden Yararlanın!

Sektörel uzmanlık ve tecrübemizin ışığında, kurduğumuz donanımlı ve profesyonel kadromuzla, teknolojik imkanlarımız ve kendimizi geliştirmeye odaklı yatırımlarımızla İstanbul’un her yerinde Siemens beyaz eşya ve mutfak ürünlerinin servis süreçlerini üstleniyor; Siemens teknik servisi olarak bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlıyoruz! Hayatınızı kolaylaştıran çözümler için buradayız…

40 Yıllık Deneyim

Beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve klima satış, sevkiyat ve servis hizmetlerinde 1982'den beri sizlere istikrar, kalite ve güven sunuyoruz.

8 Servis Noktası

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan Siemens teknik servis noktalarımızdan tüm semtlerimize ulaşıyor, müşterilerimize en kısa sürede hizmet veriyoruz.

75 Araçlık Servis Filosu

75 servis aracımızla şehrin dört bir yanına hızlıca ulaşım sağlıyor, bakım ve onarım hizmetlerimizi yerinde müdahalelerle gerçekleştiriyoruz.

siemens servis

Profesyonel Teknisyenler

Sektörün ve servis teknolojilerinin yeniliklerine ayak uyduran, kendini sürekli geliştiren, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

Güvenilir Hizmet

Siemens servis olarak ürünleriniz için orijinal yedek parça desteği vererek yıllarca sorunsuz ve yüksek performansta kullanımı garanti ediyoruz.

Online Destek

Satış sonrası süreçte Siemens servis hizmetleri ile her yanınızda oluyor, çağrı merkezimiz ve teknik personelimizle sorularınızı yanıtlıyoruz.

Siemens Kalitesi Gürbüz Grup Ayrıcalıklarıyla Bir Araya Geldi! – Siemens Teknik Servis Desteği ile Satış Sonrasında da Yanınızdayız!

Siemens servis olarak satış öncesi ve sonrası uygulamalarda güler yüzlü ve deneyimli kadromuzla desteğimizi sürdürüyoruz! Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız Siemens ürünlerinin teslimatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor; gelişmiş servis ağımız, deneyimli teknik ekibimiz ve 75 araçlık filomuzla satış sonrası kurulum, bakım ve onarım hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarında sizlere sunuyoruz!

siemens servis

Satış

İhtiyaçlarınıza en uygun Siemens ürünleri için mekanlarınızı analiz ediyor, ev ve iş yerleriniz için özel çözümler sunuyoruz.

Ücretsiz Keşif »
siemens servis ücretleri

Sevkiyat

Tercih ettiğiniz Siemens ürününü tüm aksesuarlarıyla birlikte güvenli yöntemlerle istediğiniz adrese gönderiyoruz.

Hızlı Teslimat »
siemens ankastre servisi

Montaj

Ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilmeniz için yerinde ve ücretsiz kurulum desteği sağlıyor, çalışır halde teslim ediyoruz.

Ücretsiz Kurulum »

Deneyim ve Profesyonellik

Satın alma yolculuğunuzun her aşamasında memnuniyetinize öncelik veriyor, güvenilir bir hizmetin fark yarattığı bilinciyle hareket ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Siemens teknik servis hizmeti almak için İletişim ve Servis Noktaları sayfalarımızdan iletişim adreslerimize ulaşarak telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul’un her bölgesine, 75 servis aracımızla ulaşım sağlıyor, Siemens servisi hizmeti veriyoruz. Ayrıca Gürbüz Grup olarak Beşiktaş Akatlar, Beylikdüzü, Kadıköy Feneryolu, Çekmeköy gibi bölgelerde toplam 8 servis noktamız bulunuyor. Size en yakın servis noktamız için internet sitemizdeki Servis Noktaları sayfamıza göz atabilir, telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

Elbette. Siemens ankastre servisi olarak ankastre fırın, ocak, mikrodalga, sıcak tutma makinesi, davlumbaz, aspiratör, bulaşık makinesi ve diğer tüm ürünlerimizde ücretsiz montaj hizmeti sağlıyoruz. Ürün siparişinizi oluşturmanızın ardından Siemens teknik servis ekibimiz mekanlarınıza gelerek Siemens ankastre ürünlerinin kurulumunu ekstra bir ücret olmaksızın gerçekleştirmektedir.

Siemens beyaz eşya servis fiyatları; ürünün türüne, modeline, arızasına, onarılması veya değiştirilmesi gereken parçalara, bakım veya onarım sırasında yapılacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Siemens beyaz eşya servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşarak servis talebi oluşturabilir, uzman teknisyenlerimizin incelemesi sonucunda yapılması gereken işlemler, bakım ve onarım süreci ve Siemens beyaz eşya servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Siemens küçük ev aletleri servis hizmetleri kapsamında; kahve makinesi, elektrikli süpürgeler, şarjlı süpürgeler, ani su ısıtıcı ve termosifonlarda bakım ve onarım desteği sağlamaktayız.

Evet. Siparişinizi oluşturmanızın ardından uzmanlarımız mekanlarınızı ziyaret ederek Siemens ankastre bulaşık makinesi için keşif yapmaktadır. Bu süreçte ürününüzü tam performansta kullanabilmeniz için Siemens ankastre servisi olarak doğru konumlandırma, bağlantıların gerçekleştirilmesi ve performansa engel faktörlerin giderilmesi noktasında sizlere teknik destek sunmaktayız.

Servis Talep Edin

siemens servis iletişim