Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mitsubishi Electric Klima Yetkili Servisi

Yaz-Kış Fark Etmeksizin Kesintisiz Konfor!

Klimanız eskisi kadar iyi soğutmuyor mu? Yoksa ne olur ne olmaz diyerek bakımını yaptırmak ve yaza hazırlıklı girdiğinizden emin olmak mı istiyorsunuz?

Mitsubishi Electric Klima yetkili servis olarak Gürbüz Grup mağazalarından aldığınız tüm Mitsubishi Electric klimalarda sizlere ücretsiz keşif ve montaj desteğiyle birlikte bakım ve onarım güvencesi veriyor; yerinde müdahalelerle iklimlendirme konforunuzda aksamaların önüne geçiyor, mekanlarınızın iklim standardını koruyoruz!

İstanbul genelinde servis ağı, uzman teknisyen kadrosu, geniş araç filosu, orijinal yedek parça temini ve değişim desteği ile Mitsubishi Electric Klima yetkili servisi olarak her zaman yanınızdayız!

Klimanızın %100 performansla çalışması için Mitsubishi Electric Klima yetkili servis çağırın, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

mitsubishi electric klima yetkili servisi

Klimanızı Güvenilir Ellere Emanet Edin, Kaliteli Hizmetten Ödün Vermeyin! - Mitsubishi Electric Klima Yetkili Servis

Yaşam ve çalışma alanlarınızın daima ideal oda sıcaklığında kalması için satış öncesinde de olduğu gibi sonrasında da yanınızdayız! 40 yıllık deneyimimizi uzman servis ekibimizle bir araya getirerek İstanbul’un her yerinde tüm müşterilerimize Mitsubishi Electric Klima yetkili servis hizmeti sağlıyoruz.

mitsubishi electric klima yetkili servisler

Uzman Teknisyenler

Alanında deneyimli teknisyenlerimizle Mitsubishi Electric Klima yetkili servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor, profesyonel destek sunuyoruz.

Profesyonel Ekip »
mitsubishi electric klima yetkili servis istanbul

İstanbul Geneli Hizmet

İstanbul geneli servis noktalarımız ve 75 araçlık filomuzla Mitsubishi Electric Klima ürünleri için montaj, bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

Geniş Servis Ağı »
mitsubishi electric yetkili servis

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Aynı gün servis desteğiyle Mitsubishi Electric Klima yetkili servis talebinize hemen yanıt veriyor, sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenli Onarım »

Yetkili Olmayan Servislerden Hizmet Almayın!

Güvenilir olmayan firmalardan, teknik servis hizmeti talep ederek mağdur olmayın, yetkili olmayan satış ve servis noktalarının vaktinizi boş yere harcamalarına izin vermeyin!

Servis Noktalarımız – Size En Yakın Servisimizden Destek İsteyin!

Alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle 8 servis noktasından İstanbul’un tamamına hizmet sunuyoruz. Evinize en yakın servis noktalarını öğrenebilir, çağrı merkezimiz üzerinden Mitsubishi Electric Klima yetkili servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz!

Mevsimlerin Konforunuzun Önüne Geçmesine İzin Vermeyin!

mitsubishi electric klima yetkili servis

Mitsubishi Electric Klima Montajı

Mitsubishi Electric Klima yetkili servis güvencesiyle klimanızın kurulumunu gerçekleştiriyor, uzun bir kullanım ömrü ve yüksek performans garantisi veriyoruz.

Satış sonrasında Mitsubishi Electric klimanızın doğru şekilde konumlandırılması için mekanlarınızda keşif yapıyor, yapılması gereken değişiklikler hakkında sizi bilgilendiriyor, ardından %100 verim sağlayacak şekilde iç ve dış bağlantılarının gerçekleştirilmesi, tam performansının önüne geçebilecek çevresel faktörlerin ortadan kaldırılması noktasında sizlere uzman desteği sağlıyor, Mitsubishi Electric Klima servisi olarak klimanızı çalışır halde size teslim ediyoruz.

Hatalı montaj nedeniyle gelecekte sorun yaşamamak ve klimanızın gerçek potansiyelinde çalıştığından emin olmak için Mitsubishi Electric Klima servisimizden kurulum hizmeti almayı ihmal etmeyin!

Mitsubishi Electric Klima Bakımı

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile Mitsubishi Electric klimanızın ömrünü uzatıyor, olası arızaların önüne geçiyoruz.

Mitsubishi Electric klimanızın performansını koruması için gerekli periyodik bakımlarla birlikte zamanla ortaya çıkabilecek soğutma ve ısıtma, hava kirliliği, kötü koku ve enerji tüketimi gibi performans kaybı belirtilerini Mitsubishi Electric klima bakım hizmetimizle ortadan kaldırıyor, klimanızın verimliliğini yeniden kazanmasını sağlıyoruz.

Dönüşü olmayan veya çok daha yüksek maliyetler ortaya çıkaran arızalardan sakınmak için Mitsubishi Electric klima bakım hizmetlerimizden yararlanın!

mitsubishi electric klima yetkili servisler
mitsubishi electric klima yetkili servis istanbul

Mitsubishi Electric Klima Onarımı

Isıtma ve soğutma performansı düşen, fazla enerji tüketen, eskisine kıyasla daha gürültülü çalışmaya başlayan ve yaşam kalitenizde azalmalara neden olan Mitsubishi Electric klimanızı eski işlevselliğine kavuşturuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile klimanızın soğutma, klima gazı, yazılım, enerji tüketimi, hava kanalları, anakart, kumanda, sigorta ve sensör gibi konularda yaşadığı sorunlara hızlı çözümler üretiyor, uzman ve deneyimli ekibimizin müdahalesiyle sorunun kaynağını hemen tespit ederek arıza ve süreç hakkında sizi bilgilendiriyor, en kısa sürede yeniden kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Kalitenin ve güvenilirliğin adresi Gürbüz Grup Mitsubishi Electric Klima yetkili servisi olarak müşterilerimize tam kapsamlı bir onarım desteği sunuyoruz!

Mitsubishi Electric Klima Yedek Parça Temini

Sorun yaşadığınız Mitsubishi Electric Klima ürünlerinizde arızalı parçayı %100 orijinal yenisiyle değiştiriyoruz!

Mitsubishi Electric Klima yetkili servisi olarak orijinal yedek parça güvencesiyle Gürbüz Grup müşterilerine ürünlerini ilk günkü performansına kavuşturma imkanı veriyor, klima motorundan fanlara, kart değişiminden toz filtresine kadar klimanızın içerisindeki sorunlu parçayı yeniliyoruz!

Olası tüm performans kayıplarını yedek parça değişimi ile telafi ediyor, Mitsubishi Electric Klima yetkili servis olarak ekstra masraflardan sizi kurtarıyoruz.

mitsubishi electric yetkili servis
mitsubishi electric klima yetkili servis fiyatları

Periyodik Bakımınızı Yaptırın, Yaza Hazırlıklı Olun!

Mitsubishi Electric Klima Bakımında Yaz Öncesi İndirimler Sizi Bekliyor!

Bilgi Al

Mitsubishi Electric Klima Montaj, Bakım, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri ile Klimalarınız Emin Ellerde! Gürbüz Grup Deneyiminden Yararlanın!

Sektörel uzmanlık ve tecrübemizin ışığında, kurduğumuz donanımlı ve profesyonel kadromuzla, teknolojik imkanlarımız ve kendimizi geliştirmeye odaklı yatırımlarımızla İstanbul’un her yerinde Mitsubishi Electric Klima servis süreçlerini üstleniyor; Mitsubishi Electric Klima yetkili servisi olarak bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlıyoruz! Hayatınızı kolaylaştıran çözümler için buradayız…

40 Yıllık Deneyim

Klima, beyaz eşya, ankastre ve küçük ev aletleri satış, sevkiyat ve servis hizmetlerinde 1982'den beri sizlere istikrar, kalite ve güven sunuyoruz.

8 Servis Noktası

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan Mitsubishi Electric Klima yetkili servis noktalarımızdan tüm semtlerimize ulaşıyor, müşterilerimize en kısa sürede hizmet veriyoruz.

75 Araçlık Servis Filosu

75 servis aracımızla şehrin dört bir yanına hızlıca ulaşım sağlıyor, bakım ve onarım hizmetlerimizi yerinde müdahalelerle gerçekleştiriyoruz.

mitsubishi electric klima yetkili servis

Profesyonel Teknisyenler

Sektörün ve servis teknolojilerinin yeniliklerine ayak uyduran, kendini sürekli geliştiren, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

Güvenilir Hizmet

Mitsubishi Electric Klima yetkili servis olarak ürünleriniz için orijinal yedek parça desteği vererek yıllarca sorunsuz ve yüksek performansta kullanımı garanti ediyoruz.

Online Destek

Satış sonrası süreçte Mitsubishi Electric Klima yetkili servis hizmetleri ile her yanınızda oluyor, çağrı merkezimiz ve teknik personelimizle sorularınızı yanıtlıyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz Arasına Katılın! – Gürbüz Grup Farkıyla Mitsubishi Electric Klima Yetkili Servis Hizmetlerinden Yararlanın!

Mitsubishi Electric Klima yetkili servis olarak satış öncesi ve sonrası uygulamalarda güler yüzlü ve deneyimli kadromuzla desteğimizi sürdürüyoruz! Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız Mitsubishi Electric ürünlerinin teslimatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor; gelişmiş servis ağımız, deneyimli teknik ekibimiz ve 75 araçlık filomuzla satış sonrası kurulum, bakım ve onarım hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarında sizlere sunuyoruz!

mitsubishi klima yetkili servis

Satış

İhtiyaçlarınıza en uygun Mitsubishi Electric ürünleri için mekanlarınızı analiz ediyor, ev ve iş yerleriniz için özel çözümler sunuyoruz.

Ücretsiz Keşif »
mitsubishi electric klima yetkili servis ücretleri

Sevkiyat

Tercih ettiğiniz Mitsubishi Electric ürününü tüm aksesuarlarıyla birlikte güvenli yöntemlerle istediğiniz adrese gönderiyoruz.

Hızlı Teslimat »
mitsubishi electric klima servis fiyatları

Montaj

Ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilmeniz için yerinde ve ücretsiz kurulum desteği sağlıyor, çalışır halde teslim ediyoruz.

Ücretsiz Kurulum »

Deneyim ve Profesyonellik

Satın alma yolculuğunuzun her aşamasında memnuniyetinize öncelik veriyor, güvenilir bir hizmetin fark yarattığı bilinciyle hareket ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mitsubishi Electric Klima yetkili servis hizmeti almak için İletişim ve Servis Noktaları sayfalarımızdan iletişim adreslerimize ulaşarak telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul’un her bölgesine, 75 servis aracımızla ulaşım sağlıyor, Mitsubishi Electric Klima yetkili servisi hizmeti veriyoruz. Ayrıca Gürbüz Grup olarak Beşiktaş Akatlar, Beylikdüzü, Kadıköy Feneryolu, Çekmeköy gibi bölgelerde toplam 8 servis noktamız bulunuyor. Size en yakın servis noktamız için internet sitemizdeki Servis Noktaları sayfamıza göz atabilir, telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

Elbette. Mitsubishi Electric Klima servisi olarak tüm ürünlerimizde ücretsiz montaj hizmeti sağlıyoruz. Ürün siparişinizi oluşturmanızın ardından Mitsubishi Electric Klima yetkili servis ekibimiz mekanlarınıza gelerek öncelikle keşif yapmakta, ardından Mitsubishi Electric Klima ürününüzün kurulumunu ekstra bir ücret olmaksızın gerçekleştirmektedir.

Mitsubishi Electric Klima yetkili servis fiyatları; ürünün türüne, modeline, arızasına, onarılması veya değiştirilmesi gereken parçalara, bakım veya onarım sırasında yapılacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Mitsubishi Electric Klima servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşarak servis talebi oluşturabilir, uzman teknisyenlerimizin incelemesi sonucunda yapılması gereken işlemler, bakım ve onarım süreci ve Mitsubishi Electric Klima yetkili servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Elbette. Mitsubishi Electric Klima servis hizmetlerimizden yararlanarak klimanızın soğutma ve iklimlendirme performansının neden düştüğü hakkında teknik ve detaylı bilgi edinebilir, uzmanlarımızın bakım ve onarımını gerçekleştirmesinin ardından güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Servis Talep Edin

mitsubishi electric klima servis iletişim