Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Bosch Servisi

Kesintisiz Bir Deneyim İçin Satış Sonrasında Da Yanınızda Olmayı Sürdürüyoruz!

İlk günkü verimliliğinden giderek uzaklaşan, zaman zaman çıkardığı zorluklarla ev işlerinizin süresini uzatan veya sevdiğiniz aktivitelere daha az vakit ayırmanıza neden olan Bosch ev eşyaları için Bosch teknik servis desteğimizden yararlanın!

İstanbul’un her noktasına ulaşan servis ağımızla Bosch beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve klima ürünlerinizin bakımını gerçekleştiriyor, orijinal yedek parça desteği ile işlevini yerine getirmeyen donanımlarını yeniliyor, uzman teknisyen ekibimizle hızlı ve uzun vadeli çözümler sağlayarak ömürlerini uzatıyoruz!

Beyaz eşya ve mutfak teknolojileriniz Gürbüz Grup güvencesi altında! Bosch servis çözümlerimizle satış sonrasında da her zaman yanınızdayız…

Performansından memnun olmadığınız Bosch ürünleriniz için hemen çözüm merkezimize ulaşarak aynı gün servis desteğimizden yararlanabilirsiniz!

bosch servisi

Aynı Gün Servis, Güvenilir, Pratik Bakım ve Onarım Desteği – Bosch Teknik Servis

Çözüm odaklı bir yaklaşımla satış sonrasında sizlere keşif, montaj, bakım, onarım ve yedek parça desteği sunuyor; 40 yıllık deneyimimizi uzman servis ekibimizle bir araya getirerek İstanbul’un her yerinde tüm müşterilerimize Bosch teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

bosch servisi servisler

Uzman Teknisyenler

Alanında deneyimli ve uzman teknisyenlerimizle Bosch servis ihtiyaçlarınızı karşılıyor, profesyonel destek sunuyoruz.

Profesyonel Ekip »
bosch servisleri istanbul

İstanbul Geneli Hizmet

İstanbul’da 8 servis noktası ve 75 araçlık filomuzla Bosch ürünleri için montaj, bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

Geniş Servis Ağı »
bosch servis istanbul

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Aynı gün servis desteğiyle Bosch teknik servis talebinize hemen yanıt veriyor, sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenli Onarım »

Uzman Olmayan Servislerden Hizmet Almayın!

Güvenilir olmayan firmalardan, Bosch servis hizmeti talep ederek mağdur olmayın, deneyimsiz satış ve servis noktalarının vaktinizi boş yere harcamalarına izin vermeyin!

Servis Noktalarımız – Size En Yakın Servisimizden Destek İsteyin!

Alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle 8 servis noktasından İstanbul’un tamamına hizmet sunuyoruz. Evinize en yakın servis noktalarını öğrenebilir, çağrı merkezimiz üzerinden Bosch servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz!

İstanbul'un Tüm Semtlerinde Bosch Servis Güvencesi

bosch beyaz eşya servisi

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch beyaz eşya servisi ile Bosch kullanıcılarına hızlı ve yerinde çözümler sunuyor, yaşam standartlarının düşmesinin önüne geçiyoruz!

Gürbüz Grup olarak Bosch teknik servis garantisiyle Bosch buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve diğer tüm ürünlerimizde sizlere montajdan bakıma, onarımdan orijinal yedek parça teminine kadar her noktada detaylı bir hizmet veriyor, ürününüzden istediğiniz performansı alamamanıza neden olabilecek tüm faktörleri ortadan kaldırıyoruz!

40 yılı aşkın deneyimimiz, uzman kadromuz ve geniş araç filomuzla Bosch servisi olarak beyaz eşyalarınızın emin ellerde olmasını sağlıyoruz!

Bosch Ankastre Servisi

Mekanlarınıza değer katan Bosch ankastre ürünlerini seçmeniz için satış esnasında ve sonrasında yanınızda oluyor, yaşam ve çalışma alanlarınızın dekorasyonunu koruyoruz.

Diğer mobilyalarınız ve eşyalarınızla uyumlu bir konumlandırma ve montaj için Bosch ankastre servis hizmetimiz kapsamında keşif desteği sunuyor, mekanlarınızda yapılması gereken değişiklikler hakkında sizi bilgilendiriyor, Bosch ankastre fırın, ocak, mikrodalga, kahve makinesi, bulaşık makinesi, davlumbaz ve diğer tüm ürünlerimiz için kullanım alanlarınızı yapılandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Bosch ankastre ürünlerinizi kurulumunu gerçekleştirerek kullanıma hazır bir şekilde size teslim ediyor, Bosch teknik servisi olarak gelecekte yaşayacağınız sorunlar için de destek olmayı sürdürüyoruz.

bosch ankastre servisi
bosch klima servisi

Bosch Klima Servisi

Bosch klimanızın üstün performansı ile mekanlarınızın havasını uzun yıllar boyunca değiştirmeye devam etmesini istiyorsanız Bosch servis desteğimizden yararlanın!

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasına sunduğumuz servis desteği ile Bosch klimalarınızın montajını yapıyor, periyodik bakım zamanı gelmiş, artık eski performansını gösteremeyen, ilk zamanlarına göre çok daha fazla enerji tüketmeye başlayan Bosch klimalarınızın bakım ve onarımını gerçekleştirerek daha verimli bir iklimlendirmeye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Uzun süre bakımı yapılmamış klimalarınız nedeniyle sağlığınızı tehlike atmayın, Bosch klima servisi ile sağlıklı ve güvenli bir kullanımla her mevsim konforun tadını çıkarın!

Bosch TV Servisi

Evde geçirdiğiniz keyifli anların kesintiye uğramaması için aynı gün yerinde servis desteği ile Bosch televizyonlarınızı hayata döndürüyoruz!

Arızalı olan parçanın eğer mümkünse onarımını gerçekleştiriyor, onarımı mümkün değilse orijinali ile değişimini sağlıyor; Bosch TV’nizi yeniden kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bosch TV servisi olarak hiç zaman kaybetmeden sevdiğiniz televizyon programlarını izlemeye kaldığınız yerden devam etmeniz için hızlı, pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz!

LED sorunlarından piksel bozulmalarına, devre ısınmasından ses arızalarına kadar Bosch TV deneyiminize zarar veren tüm arızalarda hemen çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz!

bosch televizyon servisi
bosch küçük ev aletleri servisi

Bosch Küçük Ev Aletleri Servisi

Ev ve mutfak işlerinizin en büyük yardımcıları artık size yardım etmekten çok sorun çıkarmaya başladıysa Bosch teknik servis desteğimizden yararlanmaya ne dersiniz?

Bozulduysa yenisini alırım demeden Bosch küçük ev aletleri servisi hizmetlerimizden yararlanın; elektrikli süpürgelerinizden, su ısıtıcılarına, ekmek kızartma makinelerinden mikser ve blendırlara, chopper’lardan tost makinelerine yerinde onarım desteğimizle ürününüzü anında eski performansı ile kullanmaya devam edin!

Bosch küçük ev aletleri servis desteği ile küçük arızaların ev işlerinizi daha da zahmetli hale getirmesinin önüne geçin!

bosch servis fiyatları

Bütçe Dostu Fiyatlarla Bosch Ürünlerinizin Ömrünü Uzatıyoruz!

Bosch Servis İndirimlerimizden Yararlanın!

Bilgi Al

Bosch Montaj, Bakım, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri ile Ev Eşyalarınız Emin Ellerde! Gürbüz Grup Deneyiminden Yararlanın!

Sektörel uzmanlık ve tecrübemizin ışığında, kurduğumuz donanımlı ve profesyonel kadromuzla, teknolojik imkanlarımız ve kendimizi geliştirmeye odaklı yatırımlarımızla İstanbul’un her yerinde Bosch beyaz eşya ve mutfak ürünlerinin servis süreçlerini üstleniyor; Bosch servisi olarak bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlıyoruz! Hayatınızı kolaylaştıran çözümler için buradayız…

40 Yıllık Deneyim

Beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve klima satış, sevkiyat ve servis hizmetlerinde 1982'den beri sizlere istikrar, kalite ve güven sunuyoruz.

8 Servis Noktası

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yer alan Bosch servis noktalarımızdan tüm semtlerimize ulaşıyor, müşterilerimize en kısa sürede hizmet veriyoruz.

75 Araçlık Servis Filosu

75 servis aracımızla şehrin dört bir yanına hızlıca ulaşım sağlıyor, bakım ve onarım hizmetlerimizi yerinde müdahalelerle gerçekleştiriyoruz.

bosch servis

Profesyonel Teknisyenler

Sektörün ve servis teknolojilerinin yeniliklerine ayak uyduran, kendini sürekli geliştiren, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

Güvenilir Hizmet

Bosch teknik servis olarak ürünleriniz için orijinal yedek parça desteği vererek yıllarca sorunsuz ve yüksek performansta kullanımı garanti ediyoruz.

Online Destek

Satış sonrası süreçte Bosch servis hizmetleri ile her yanınızda oluyor, çağrı merkezimiz ve teknik personelimizle sorularınızı yanıtlıyoruz.

Satış Öncesi ve Sonrası Hizmetlerle Gürbüz Grup Her Zaman Yanınızda! - Bosch Teknik Servis Desteğimizden Yararlanın!

Bosch servis olarak satış öncesi ve sonrası uygulamalarda güler yüzlü ve deneyimli kadromuzla desteğimizi sürdürüyoruz! Gürbüz Grup mağazalarından satın aldığınız Bosch ürünlerinin teslimatını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor; gelişmiş servis ağımız, deneyimli teknik ekibimiz ve 75 araçlık filomuzla satış sonrası kurulum, bakım ve onarım hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarında sizlere sunuyoruz!

bosch servis

Satış

İhtiyaçlarınıza en uygun Bosch ürünleri için mekanlarınızı analiz ediyor, ev ve iş yerleriniz için özel çözümler sunuyoruz.

Ücretsiz Keşif »
bosch servisi istanbul

Sevkiyat

Tercih ettiğiniz Bosch ürününü tüm aksesuarlarıyla birlikte güvenli yöntemlerle istediğiniz adrese gönderiyoruz.

Hızlı Teslimat »
bosch ankastre servisi

Montaj

Ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilmeniz için yerinde ve ücretsiz kurulum desteği sağlıyor, çalışır halde teslim ediyoruz.

Ücretsiz Kurulum »

Deneyim ve Profesyonellik

Satın alma yolculuğunuzun her aşamasında memnuniyetinize öncelik veriyor, güvenilir bir hizmetin fark yarattığı bilinciyle hareket ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bosch teknik servis hizmeti almak için İletişim ve Servis Noktaları sayfalarımızdan iletişim adreslerimize ulaşarak telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul’un her bölgesine, 75 servis aracımızla ulaşım sağlıyor, Bosch servisi hizmeti veriyoruz. Ayrıca Gürbüz Grup olarak Beşiktaş Akatlar, Beylikdüzü, Kadıköy Feneryolu, Çekmeköy gibi bölgelerde toplam 8 servis noktamız bulunuyor. Size en yakın servis noktamız için internet sitemizdeki Servis Noktaları sayfamıza göz atabilir, telefonla ya da online randevu oluşturabilirsiniz.

Elbette. Bosch ankastre servisi olarak ankastre fırın, ocak, mikrodalga, kahve makinesi, bulaşık makinesi, davlumbaz ve diğer tüm ürünlerimizde ücretsiz montaj hizmeti sağlıyoruz. Ürün siparişinizi oluşturmanızın ardından Bosch teknik servis ekibimiz mekanlarınıza gelerek Bosch ankastre ürünlerinin kurulumunu ekstra bir ücret olmaksızın gerçekleştirmektedir.

Bosch beyaz eşya servis fiyatları; ürünün türüne, modeline, arızasına, onarılması veya değiştirilmesi gereken parçalara, bakım veya onarım sırasında yapılacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Bosch beyaz eşya servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşarak servis talebi oluşturabilir, uzman teknisyenlerimizin incelemesi sonucunda yapılması gereken işlemler, bakım ve onarım süreci ve Bosch beyaz eşya servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Elbette. Bosch buzdolabı servis hizmetlerimizden yararlanarak buzdolabınızın soğutma performansının azalmasının nedenleri hakkında bilgi edinebilir, uzmanlarımızın bakım ve onarımını gerçekleştirmesini talep edebilirsiniz.

Evet. Satış sonrasında ankastre ocağınızın doğru konumlandırılması, %100 verim sağlayacak şekilde bağlantılarının gerçekleştirilmesi, tam performansının önüne geçebilecek çevresel faktörlerin ortadan kaldırılması için Bosch ankastre servis desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Servis Talep Edin

bosch servisi iletişim