Çağrı Merkezi: 444 22 92 Destek Hattı: +90(533) 650 66 25
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Gürbüz Servis Akatlar

Gürbüz Servis Akatlar
Beşiktaş
Karanfil Mah. Zeytinoğlu Cad. Çınar Sok. No:260 Akatlar - Beşiktaş / İstanbul

Servis Talep Edin

Sıkça Sorulan Sorular

Akatlar Gürbüz servis noktamızda mağazalarımızdan satın aldığınız Siemens, Miele, Electrolux, LG, Mitsubishi Electric ve Philips ürünleri için servis desteği sağlamaktayız. Mağazalarımızdan aldığınız farklı marka ürünler için diğer servis noktalarımıza göz atabilir veya çağrı merkezimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Elbette. İletişim adreslerimiz üzerinizden bize ulaşarak talep oluşturmanızın ardından 24 saat içerisinde uzman teknisyenlerimizle mekanlarınızı ziyaret ederek mümkünse yerinde bakım ve onarım desteği veriyor, değilse ürünlerinizin demontajını ve onarım sonrasında yeniden kurulumunu gerçekleştirerek size çalışır halde teslim ediyoruz.

Evet. Akatlar Gürbüz Servis olarak mağazalarımızdan satın aldığınız Siemens, Miele, Electrolux, LG, Mitsubishi Electric ve Philips ürünlerinde ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Servis fiyatları; ürününüzün alacağı bakım ve onarım hizmetine, varsa mevcut arızasına, değiştirilmesi gereken parçaya ve işçilik maliyetine göre değişkenlik göstermektedir. Servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve yaşadığınız sorunun teknisyenlerimiz tarafından incelenmesini sağlamak için bize ulaşarak servis talebi oluşturabilirsiniz.

Akatlar Gürbüz Servis olarak başta Beşiktaş olmak üzere Sarıyer, Kağıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih ve Eyüp gibi lokasyonlarda sizlere servis desteği sağlamaktayız. Bunun dışında 8 servis noktamız ve 75 aracımızla İstanbul’un her bölgesine ulaşarak yanınızda olmayı sürdürmekteyiz.

Servis Talep Edin

gürbüz servis akatlar iletişim

Sorularınız mı Var?

Çağrı Merkezimizi Arayın!

444 22 92

Gürbüz Servis Akatlar
Gürbüz Servis Akatlar +90 (212) 352 41 43