Markalar

Bize Ulaşın

SIEMENS

Bosch ve Siemens Ev Aletleri Grubu dünyanın üçüncü büyük beyaz eşya üreticisidir. 13 markasıyla, dünyanın dört bir yanında toplam 41 fabrikada üretim yapan BSH Grubu’nun en büyük üretim merkezi, Türkiye'de bulunan Çerkezköy fabrikalarıdır.


MIELE

100 yılı aşkın bir süreden beri şu geçerli: Miele'ye güvenebilirsiniz, cihazlarınız sizi yarı yolda bırakmaz. Beyaz eşya sektöründe sadece Miele' de çamaşır makinelerimiz, kurutma makinelerimiz, bulaşık makinelerimiz veya fırınlarımız gibi tüm ürünlerimiz 20 yıl kulanım esasına göre test edilmektedir.


ELECTROLUX

Electrolux tüketici temelli ve profesyonel kullanıcılar ile yakın işbirliği içinde geliştirilen ev aletleri alanında dünya lideridir. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ocak, elektrikli süpürgeler, klimalar ve küçük ev aletleri gibi ürünler üretmektedir.


LG

LG yenilikçi başlangıç ve sürekli büyüme aracılığı ile teknoloji konusunda geleceğin daha hızlı ve akıllı global bir markası haline geliyor.


GAGGENAU

1683 yılında, Almanya'nın Kara Ormanları'nın derinliklerinden yeni sesler duyulur; alevlerden çıkan gürleme sesi, sıcak metal dövme sesi. Çekiç sesleriyle birlikte endüstriyel zanaatkârlık çağı başlar ve böylece Alman mühendisliği doğar.


LIEBHERR

Liebherr`in ürettiği soğutucu ve dondurucu cihazların kalitesi, güvenilirliği ve dayanıklılığı onlarca yıldır bilinmektedir. Cihazlarımız, yenilikçi teknolojiler ve birinci sınıf malzeme sayesinde son derece kullanışlı ve enerji tasarrufludur.


DYSON

Gerektiği gibi çalışmayan ürünler herkes gibi bizi de hayal kırıklığına uğratır. Tasarım mühendisleri olarak bununla ilgili her şeyi yapıyoruz. Tek amacımız icat ve ilerleme


DUALİT

Dualit, 1945 yılında Max Gort-Barten tarafından İngiltere’de kurulmuştur. Yüksek kalitede elektrikli mutfak aletleri üretmektedir. Ticari kullanıma uygun materyaller ile üretilen Dualit cihazlar, sağlam ve uzun ömürlüdür .


BERNDES

BERNDES zengin bir tarihe sahiptir. 1921’den bu yana mutfak gereçleri üretmektedir. 1950 yılında ürettiği ilk yapışmaz yüzeyli ürünler, firma tarihinin kilometre taşlarından biridir.


MITSUBIHI HEAVY

Japonya’da, kendi yönetim konseptlerini temsil eden kendi “öğretiler”ine sahip pek çok işletme bulunur. Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. de bu tipte bir öğretiye sahiptir.


ARİSTON

Ariston, dünyanın dört bir yanında verimli ve yüksek kaliteli konfor çözümlerini İtalyan tasarımı ile buluşturarak sunan uluslararası bir ısıtma ve su ısıtma uzmanıdır.